Tasarımı Kaydet  Kapat
Projeler/Tüm Projelerimiz

Müşteri Tanıma Sistemi

Müşteri Tanıma Sistemi

Müşteri Tanıma Sistemi, müşteri kartıyla tanımlanan cihaz sayesinde istenilen özellikleri tüm verileri kontrol altında tutulur. Bu cihaz güvenli olduğu kadar da sorunsuz çalışan sistemdir. Yazılıma eklediğimiz cari, iskontolu satış, plaka, isim unvan, iletişim (anlık hareket bilgisi sms – mail vb.) olarak yöneticinin sağlıklı bilgiye ulaşmasında, raporlanmasında yardımcı olur. Diğer sistemlerin tüm veri ihtiyacına cevap verir, en ince detaya kadar yöneticiye ve kuruma raporlama yapar.


Tanker Otomasyonu

Tanker Otomasyonu

Tanker Otomasyon Sistemi, mobil satış amaçlı tankerlerin pompa satışlarını elektronik ortamda kaydeder ve GSM, GPRS üzerinden merkez sunuculara aktarır. Bu sayede istenilen yer ve zamanda tanker satışlarını kontrol edebilir ve raporlayabilirsiniz. Ayrıca; yapılan satışların lokasyonları kayıt altında tutulur. Tuva tanker otomasyonu olan Tak-Çalıştır özelliği ile tanker otomasyon kurulumunda büyük kolaylık sağlar. Cihazı konfigure etmekte oldukça basitir. Http/soap protokolü ile çalıştığı için diğer otomasyon sistemleri ile de entegrasyonu kolaydır.


Tank Otomasyonu

Tank Otomasyonu

Akaryakıt istasyonlarında bulunan tankların içine monte edilen seviye ölçüm cihazıyla tanklardaki yakıt, su, sıcaklık bilgileri periyodik olarak ölçülür, sisteme kaydedilir. Bu veriler üzerinden akaryakıt ikmali, min. ve max. stok miktarları, kaçak veya sızıntı durumları analiz edilerek hesaplanır; kullanıcıya uyarı veya alarm şeklinde bildirilir, rapor olarak sunulur. Bu sayede akaryakıt stok durumu uzaktan online olarak izlenebilir kontrol altına alınır. Ayrıca pompa otomasyonu entegrasyonu ile fiili stok ve mevcut stok arasındaki kazanç veya kayıplar hesaplanarak raporlanır. Tüm bu işlemler merkez sunuculara aktarılarak kolay ve hızlı erişim sağlanır.


Taşıt Tanıma Sistemi

Taşıt Tanıma Sistemi

Akaryakıt giderlerinizi kontrol altında tutabilmek veya sınırlamak amacıyla kullanılan Taşıt Tanıma Sisteminden hangi aracınız, nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt almış, aracınız km başına ne kadar yakıt harcamış gibi bilgilere istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.Bu veriler sayesinde akaryakıt giderleri üzerinde tam ve detaylı bir kontrol sağlayabilir, oluşturabilir ve kayıpları engelleyebilirsiniz. Km kontrolü sayesinde aracınızın tüketim performansını izleyebilir ve hatta aracınızın servis bakım zamanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca;Filo yönetimi sistemi ile entegrasyon sağlayarak anlaşmalı olduğunuz akaryakıt firmanızın tüm istasyonlarında limitinize göre yakıt alabilir ve toplu maliyet elde edebilirsiniz


Pompa Otomasyonu

Pompa Otomasyonu

Akaryakıt istasyonlarında bulunan pompa arabilim ünitelerinin bilgisayar ünitelerine bağlı olarak, yazılımsal ve donanımsal olarak kontrol edilmesidir.Bu sistemden gelen verilerin hepsi toplanıp dağıtıcının serverlarına aktarılır. Pompacı tanıma sistemi ile akaryakıt ikmalinin hangi pompacı tarafından yapıldığı kontrol altına alınmaktadır.