Tasarımı Kaydet  Kapat
YSE-Otomasyon
 
Pompa Otomasyonu
Akaryakıt istasyonlarında bulunan pompa arabilim ünitelerinin bilgisayar ünitelerine bağlı olarak, yazılımsal ve donanımsal olarak kontrol edilmesidir.Bu sistemden gelen verilerin hepsi toplanıp dağıtıcının serverlarına aktarılır. Pompacı tanıma sistemi ile akaryakıt ikmalinin hangi pompacı tarafından yapıldığı kontrol altına alınmaktadır.
 
Tank Otomasyonu
Akaryakıt istasyonlarında bulunan tankların içine monte edilen seviye ölçüm cihazıyla tanklardaki yakıt, su, sıcaklık bilgileri periyodik olarak ölçülür, sisteme kaydedilir. Bu veriler üzerinden akaryakıt ikmali, min. ve max. stok miktarları, kaçak veya sızıntı durumları analiz edilerek hesaplanır.
 
Tanker Otomasyonu
Tanker Otomasyon Sistemi, mobil satış amaçlı tankerlerin pompa satışlarını elektronik ortamda kaydeder ve GSM, GPRS üzerinden merkez sunuculara aktarır. Bu sayede istenilen yer ve zamanda tanker satışlarını kontrol edebilir ve raporlayabilirsiniz.
 
Müşteri Tanıma Sistemi
Müşteri tanıma sistemi, müşteri kartıyla tanımlanan cihaz sayesinde istenilen özellikleri tüm verileri kontrol altında tutulur. Bu cihaz güvenli olduğu kadarda sorunsuz çalışır.
 
Taşıt Tanıma Sistemi
Akaryakıt giderlerinizi kontrol altında tutabilmek veya sınırlamak amacıyla kullanılan Taşıt Tanıma Sisteminden hangi aracınıza, nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt ikmali yapılmış, aracınız km başına ne kadar yakıt harcamış gibi bilgilere istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Merkezi Takip Sistemi
Merkezi Otomasyon Sistemi; Pompa Otomasyonu, Tank Otomasyonu, Tanker Otomasyonu, Taşıt Tanıma Sistemi ve Müşteri Tanıma Sisteminden veri alarak merkez ofisten online olarak akaryakıtınızın her durumunu takip ve kontrol edilmesine olanak sağlar.